Planujesz wyjazd na wakacje, w delegację? A może szykujesz tylko wypad na weekend? Nie wiesz co zrobić ze swoim pupilem? Świetnie trafiłeś!

Hotel Czterołapkowy to kompleksowa, profesjonalna opieka dla Twojego pupila na czas Twojej nieobecności.

Nasze usługi świadczymy cały rok. Poznaj bliżej nasz hotel.

Oferujemy także dodatkowe usługi, zapraszamy.

Wieloletnie doświadczenie w opiece nad psami, jak również ukończone z wyróżnieniem technikum weterynarii zagwarantują odpowiednią opiekę nad Twoim psem.

Z miłości i pasji do psów ukończyłam wiele szkoleń z zakresu psich zachowań, dzięki czemu, rozumiem „co chce mi pies powiedzieć”.  Pozwala mi to na traktowanie każdego naszego gościa bardzo indywidualnie. Wystartowałam w zawodach z moją suczką osiągając spektakularne wyniki, co można zobaczyć na dwóch następujących filmach z posłuszeństwa i obrony:

Poniżej znajdują się wszystkie certyfikaty i dyplomy ze szkoleń i seminariów, które ukończyłam. Najbardziej jednak jestem dumna z bycia absolwentem szkoły trenerów Jiří Ščučka – Animal Training Academy, dzięki której oficjalnie uzyskałam tytuł trenera.

hotel dla psów wielkopolska hotel dla psów wielkopolska  hotel dla psów wielkopolska  hotel dla psów wielkopolska hotel dla psów wielkopolska